Suapvalinta forma, kerinti išvaizda

 Norėdami patenkinti dienos poreikius, šaldytuvo talpa yra 8L, tai suteikia galimybę laikyti iki 8 skardinių gėrimų. Dėl mažo dydžio jis yra lengvas, todėl galite pasiimti su savimi visur, kur jums reikia. Dėl savo mielo, suapvalinto dizaino jis tiks visur, todėl džiugins mūsų draugus.

Apgalvotas dizainas

 Stiklas ant durų leidžia mums pažvelgti į vidų, o tai riboja nereikalingą atidarymą. Paprastos japoniško stiliaus medinės kojelės ir odinė rankena viršutiniame jos paviršiuje suteikia išskirtinumo.

Kiti naudojimo būdai

 Vasarą atvėsinkite savo odos priežiūros produktus, kad lūpų dažai nepatektų iš vamzdelio, išsaugotų kaukės elastinę struktūrą ir neleistų kvepalams išgaruoti.

Kad gyvenimas būtų geresnio skonio

 Naujoviška aušinimo technologija leidžia jums pasiekti 0 ℃ temperatūrą. Šaldytuvui įkaitinti iki 65 ℃ temperatūros reikia maždaug valandos, o jam atvėsti reikia maždaug 1,5 valandos. Karštomis dienomis palaikykite maistą šiltą arba vėsius gėrimus.

Išmanūs sprendimai

 Šaldytuvas sukonstruotas taip, kad būtų kuo efektyvesnis energijai. Įrenginio galia yra 60W, o tai per parą sunaudoja 1 kWh. Nereikia jaudintis, kad šaldytuvas trikdys tylą, nes triukšmo lygis yra tik 28dB.

L325464

16 kitos prekės toje pačioje kategorijoje:

Produktas pridėtas palyginimui.